Marmurowe spinki do mankietów

W ofercie naszej pracowni artystycznej mogą Państwo znaleźć niesamowite spinki do mankietów, zrobione z naturalnego marmuru. Te wyjątkowe akcesoria powinien mieć w swojej kolekcji każdy, elegancki mężczyzna! Do ich produkcji wykorzystaliśmy najlepsze gatunki kamienia, które wyróżniają się wysokimi walorami estetycznymi. Stylistyka produktów jest prosta i stonowana, przez co bez problemu można je dopasować do dowolnego garnituru.

Eleganckie dodatki

Para spinek do mankietów zrobionych z kamienia naturalnego to bardzo dobry pomysł na prezent. Takie akcesoria przydadzą się na ważne okazje np. wesele czy bal sylwestrowy, a także do noszenia na co dzień dla osoby wkładającej garnitur do pracy. Proponujemy Państwu produkty o zróżnicowanej kolorystyce, w zależności od surowca, z którego je wykonano. Oferujemy modele zrobione z następujących gatunków marmuru:

  • Bianco Carrara,
  • Limestone,
  • Rainforest Green,
  • Werde Gwatemala,
  • Nero Marquina.

W ofercie mamy też spinki wyprodukowane z jadeitu, który wyróżnia się ciekawym odcieniem koloru zielonego. Jest to piękny kamień ozdobny, bardzo często wykorzystywany w branży jubilerskiej. Niektóre produkty z tej kategorii dodatkowo ozdobiono żywicą epoksydową, która nadaje im wspaniały, złotawy odcień. Do wykonania bazy użyliśmy mosiądzu najwyższej próby, dlatego gwarantujemy wysoką jakość zapięcia. Zachęcamy też do sprawdzenia pozostałej biżuterii, dostępnej w naszym sklepie internetowym. Proponujemy m.in. obrączki i przywieszki.