Podstawki na telefon z marmuru

Jeśli jest Państwu potrzebna funkcjonalna i estetyczna podstawka na telefon lub tablet, nasz sklep internetowy to doskonałe miejsce na zakupy! W pracowni sprzedajemy wyłącznie akcesoria zrobione własnoręcznie przez utalentowanych rzemieślników, dlatego każdy wyrób prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Produkty wykonujemy z naturalnego marmuru gatunku Bianco Carrara oraz Nero Marquina, który wyróżnia się ciekawym wyglądem. Proponujemy kilkanaście modeli o zróżnicowanej kolorystyce, dlatego każdy znajdzie tutaj opcję odpowiadającą indywidualnym gustom.

Marmurowe podstawki na telefony i tablety

Piękna, marmurowa podstawka na telefon z naszego asortymentu posłuży Państwu przez wiele lat. Jej budulcem jest jeden z bardziej wytrzymałych gatunków kamienia naturalnego, dzięki czemu wykonane z niego akcesoria są odporne na uszkodzenia i zarysowania. W ofercie mamy też modele w bardzo atrakcyjnej cenie zrobione z tworzywa Terrazzo, czyli popularnego lastryko, które także zasługują na uwagę! Materiał ten prezentuje się niezwykle wdzięcznie, dzięki licznym, kolorowym akcentom na całej powierzchni.

Każda marmurowa podstawka ma na spodzie zabezpieczenie antypoślizgowe, dzięki czemu zapewnia stabilną pozycję urządzenia w trakcie użytkowania. Akcesoria zaopatrzono też we wgłębienia o optymalnej szerokości, w których pomieści się każdy, popularny model smartfona. Produkty zrobione z kamienia naturalnego to doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Mogą Państwa zainteresować także inne pozycje z katalogu Stone Art, idealne do domu czy w ramach upominku. Oferujemy m.in. serwisy do kawy, mydelniczki, a także wspaniałe rzeźby w wielu odsłonach.