Akcesoria kuchenne z marmuru

Pracownia artystyczna Stone Art to doskonałe miejsce, aby zakupić wyjątkowe akcesoria kuchenne z kamienia! Przygotowaliśmy dla Państwa rozbudowaną ofertę produktów z prawdziwego marmuru najlepszych gatunków, które wyróżniają się dużą funkcjonalnością i pięknym wyglądem. To wszystko zasługa materiału, który został wykorzystany do produkcji. Ten szlachetny surowiec jest naturalnie wypełniony dyskretnymi żyłkami o nieregularnym rozmieszczeniu i kolorystyce, dlatego nie można go pomylić z żadnym innym tworzywem!

Akcesoria kuchenne z naturalnego kamienia

Nasze akcesoria kuchenne z marmuru to zakup na wiele lat. Ten cenny materiał wyróżnia się nie tylko oryginalnym wyglądem, ale też wysoką wytrzymałością na uszkodzenia, dzięki dużej twardości. Jest to szczególnie istotne w przypadku filiżanek i innych, podobnych produktów, które można łatwo upuścić. W kategorii mogą państwo znaleźć wiele interesujących pozycji, m.in.:

Do ich produkcji użyliśmy surowców najlepszego gatunku, takich jak Nero Marquina czy Bianco Carrara. W ofercie mamy nie tylko akcesoria marmurowe, ale również wykonane z innych tworzyw, np. Terrazzo. Materiał znany też pod nazwą lastryko  jest powszechnie stosowany jako budulec podłóg łazienkowych czy w obiektach użyteczności publicznej. Produkty zrobione z niego mają ciekawy wygląd, a to za sprawą kolorowych akcentów, które są typowe dla Terrazzo. Z oferty szczególnie polecamy kostki do schładzania drinków wielokrotnego użytku, a także wyjątkowe filiżanki, które sprawdzą się do serwowania czarnej kawy lub espresso.