Filiżanki do kawy z marmuru

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani pięknymi filiżankami do kawy, polecamy akcesoria z kamienia z oferty naszej pracowni! W swoich projektach korzystamy z naturalnego marmuru, który nigdy nie wychodzi z mody. Jesteśmy doświadczonymi rzemieślnikami, dla których tworzenie mebli i dodatków wnętrzarskich to nie tylko praca, ale też prawdziwa pasja. Dlatego każda pozycja z katalogu Stone Art została wykonana z największą starannością.

Idealne do kawy

Bez aromatycznej kawy ciężko wyobrazić sobie początek dnia. Temu porannemu rytuałowi warto nadać odpowiednią oprawę, do czego idealnie nada się filiżanka z marmuru wyprodukowana w naszej pracowni. Ten szlachetny surowiec doskonale sprawdza się w akcesoriach kuchennych. Materiał nie nagrzewa się zbyt szybko i utrzymuje optymalną temperaturę płynu przez dłuższy czas. Proponujemy modele w różnych rozmiarach, wykonane z surowców gatunku Nero Marquina oraz Bianco Carrara.

Wyjątkowa filiżanka do espresso lub kawy czarnej to idealny pomysł na prezent dla każdego amatora tego smacznego napoju. Na podstawce produktu sporządzimy dowolny grawerunek, na którym można umieścić np. dedykację z okazji urodzin czy rocznicy ślubu. Akcesoria z tej kategorii utrzymane są w szarej kolorystyce i znajdą na nich Państwo piękne żyłki w ciemniejszym odcieniu.

W Stone Art oferujemy też szereg innych przyborów kuchennych, zrobionych z naturalnych surowców. Może Państwa zainteresować nasz niesamowity serwis kawowy, składający się z filiżanek z podstawkami oraz pięknej cukiernicy. W katalogu mamy również meble i elementy wykończenia, wykonane ze szlachetnego marmuru, m.in. lampy, stoliki czy rzeźby.