Misy z marmuru

Interesują Państwa oryginalne, stylowe, eleganckie, a zarazem funkcjonalne akcesoria? Jeśli tak, to świetnym wyborem będzie dostępna w naszej ofercie misa z marmuru! Różne wzory, rozmiary i kolorystyka sprawiają, że produkty tego typu doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu.

Użycie kamienia wysokiej jakości daje gwarancję, że odpowiednio zaimpregnowane, posłużą przez wiele lat. Marmur jest materiałem, który cechuje się dużą wytrzymałością i łatwością w utrzymaniu, a do tego ma właściwości antyseptyczne, co czyni go idealnym rozwiązaniem w przypadku akcesoriów kuchennych!

Unikatowe marmurowe misy

Cechujące się niezwykłą naturalnością misy, niezależnie czy wykonane z marmuru Bianco Carrara, Nero Marquino, czy kamienia Terrazzo, dzięki swojej wszechstronności znajdą zastosowanie między innymi jako:

  • tace na pojemniki, przyprawy lub oliwę w kuchni,
  • podstawki na kosmetyki w łazience,
  • miejsca na biżuterię w sypialni,
  • pojemniki na klucze, długopisy, listy i inne drobne elementy w przedpokoju.

Jeżeli zależy Państwu zatem na akcesoriach, które są nie tylko piękne, ale również funkcjonalne, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na wspaniałe i unikalne misy, które same w sobie świetnie sprawdzą się jako dekoracja każdego wnętrza.