Serwisy do kawy z naturalnego kamienia

Pracownia Stone Art przygotowała dla Państwa elegancki serwis do kawy i espresso wykonany z kamienia naturalnego. W asortymencie mamy wspaniałe zestawy, do których produkcji wykorzystujemy marmur najlepszego gatunku. Wszystkie produkty dostępne w sklepie internetowym wykonaliśmy własnoręcznie, korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia w rzemiośle artystycznym. Prezentujemy modele składające się z następujących elementów:

  • 4 filiżanek ze spodkami,
  • cukiernicy,
  • obracanej tacy.

Wyjątkowe serwisy kawowe

Każdy serwis do espresso z marmuru z oferty został wyprodukowany z największą starannością. Zestawy mają gładką, wypolerowaną powierzchnię, która wyróżnia się ładnymi żyłkami, typowymi dla tego kamienia. Do dyspozycji mają Państwo dwie propozycje o zróżnicowanej kolorystyce i materiale wykonania. Głównym budulcem obu jest surowiec naturalny gatunku Bianco Carrara w jasnoszarej barwie, jeden z zestawów dodatkowo wypełniliśmy pięknym Nero Marquina w kolorze czarnym.

Te wyjątkowe serwisy kawowe to zakup na pokolenia. Nie muszą się Państwo martwić o stłuczenie filiżanki, marmur jest nie tylko ślicznym, ale też niezwykle wytrzymałym surowcem, zwłaszcza w porównaniu z porcelaną. Aby zachować wszystkie elementy w nienagannym wyglądzie przez dłuższy czas, zalecamy systematyczne stosowanie impregnatów przeznaczonych do pielęgnacji kamienia. Zestawy warto też zakupić na prezent dla kawosza np. z okazji urodzin czy ważnej rocznicy.