Mydelniczki z naturalnego kamienia

Piękna mydelniczka z kamienia z oferty naszej pracowni będzie doskonałym dodatkiem do Państwa łazienki! W Stone Art przygotowaliśmy wyjątkową kolekcję akcesoriów łazienkowych zrobionych z marmuru gatunku Nero Marquina, Bianco Carrara, z Terrazzo oraz wiele innych. Te wykwintne dodatki prezentują się naprawdę świetnie, jednocześnie są bardzo funkcjonalne i poręczne. W katalogu dostępnych jest kilkadziesiąt modeli ze szlachetnych surowców, które wykonaliśmy własnoręcznie z największą starannością.

Mydelniczki z kamienia – klasyczna elegancja

Obecnie mydła w kostce znów stały się popularne, głównie ze względów ekologicznych. Warto przechowywać je na odpowiednich podstawkach, w przeciwnym wypadku mogą się ześlizgnąć z umywalki czy blatu. Oferowane przez nas mydelniczki z marmuru doskonale sprawdzą się w tej roli. Proponujemy Państwu różnorodne modele z wgłębieniami, które dostępne są w kilku kształtach i wielu wersjach kolorystycznych, przez co można łatwo dopasować zakup do wystroju łazienki.

Nasze mydelniczki wykonaliśmy głównie z marmuru naturalnego, dlatego znajdą na nich Państwo piękne, charakterystyczne żyłki, dodające uroku całej kompozycji. Ten szlachetny materiał szczególnie dobrze wygląda w łazience, w ofercie mamy też inne akcesoria toaletowe z niego wyprodukowane. Wyroby z tej kategorii łatwo jest utrzymać w czystości, osad z mydła bez problemu schodzi z gładkiej powierzchni.

W asortymencie Stone Art dostępna jest też mydelniczka z Terrazzo w kilku odsłonach. Jest to tworzywo znane również pod nazwą lastriko, które świetnie się sprawdza do produkcji akcesoriów łazienkowych! Posiada charakterystyczne, różnobarwne akcenty, które nadają mu wysokich walorów estetycznych.