Kolekcja Biało - Czarny

W ofercie sklepu internetowego przygotowaliśmy piękne, marmurowe akcesoria, które mogą Państwa zainteresować! Kolekcja Carrara & Marquina to niezwykła pozycja w naszym asortymencie, która cieszy się dużym powodzeniem wśród klientów. Można w niej znaleźć różnorodne produkty do domu, które wykonano z dwóch różnych gatunków kamienia naturalnego, uzyskując ciekawy efekt wizualny. Nero Marquina to materiał o czarnej barwie, z kolei Bianco Carrara wyróżnia się jasną, kolorystyką z delikatnymi, szarymi żyłkami.

Bianco Carrara i Nero Marquina

Połączenie dwóch rodzajów marmuru o kontrastujących barwach wykorzystaliśmy w poszczególnych akcesoriach łazienkowych i kuchennych. W serii znajdą też Państwo m.in.:

  • tace do serwowania,
  • zegary ścienne,
  • mydelniczki,
  • podstawki na telefon.

Wszystkie produkty dostępne w sklepie internetowym są naszej produkcji, wykonaliśmy je własnoręcznie. Dzięki temu możemy zapewnić najwyższą jakość marmurowych akcesoriów, a także atrakcyjną cenę niezawierającą marży dla pośredników.

Oba gatunki kamienia, które wykorzystaliśmy w biało-czarnej kolekcji, mają bardzo dobre parametry techniczne. Marmur to tworzywo o pięknym wyglądzie, ale też imponującej twardości, dlatego zrobione z niego produkty posłużą Państwu przez kilka pokoleń! Zachęcamy także do stosowania specjalistycznych impregnatów do kamieni naturalnych, dzięki czemu powierzchnia akcesoriów zachowa swój nienaganny wygląd przez dłuższy czas.