Stoliki z naturalnego marmuru

W pracowni Stone Art mogą Państwo zakupić piękny stolik kawowy wykonany z prawdziwego marmuru. Faktura tego naturalnego kamienia króluje w aranżacji wnętrz już od dłuższego czasu i warto ją wykorzystać w wystroju domu czy mieszkania. Prezentujemy niesamowite meble o nowoczesnej stylistyce, które będą wspaniałym dodatkiem w salonie czy sypialni. Marmurowy stolik oferujemy w różnych, interesujących odsłonach, każdy model ma kamienny blat oraz stelaż zrobiony ze stalowych profili w kilku wersjach kolorystycznych.

Marmurowe stoliki kawowe

Projektując nasze stoliki kawowe, korzystamy z kamieni naturalnych najlepszego gatunku, m.in. Bianco Carrara i Nero Marquina, a także z wysokiej klasy Włoskiego Terrazo. W pracowni używamy tylko starannie wyselekcjonowanych surowców, wyróżniających się piękną linią i kolorystyką użylenia. Dzięki temu marmurowe stoliki z oferty to prawdziwe dzieła sztuki! Wszystkie meble i dodatki wykonujemy własnoręcznie, czerpiąc z wieloletniego doświadczenia i pasji, która zawsze towarzyszy nam w pracy.

Nasze stoliki z marmuru mogą Państwo wykorzystać w wielu popularnych aranżacjach. Bardzo dobrze pasują do wystroju loftowego, w którym dominują naturalne drewna i kamienie z metalowymi akcentami. Polecamy je także do wnętrza skandynawskiego, będą się pięknie komponować z pastelowymi meblami i dodatkami. Blaty z charakterystycznymi żyłkami świetnie wyglądają również w połączeniu z antycznymi meblami i nowoczesnymi akcesoriami, obecnymi w stylu eklektycznym.

Wyjątkowe stoliki kawowe to jeszcze nie koniec oferty Stone Art! Zachęcamy Państwa do sprawdzenia innych produktów z naszego katalogu, w którym dostępne są m.in. akcesoria kuchenne, rzeźby oraz lampy.