Koszty wysyłki

Dokładamy wszelkich starań podczas pakowania każdego naszego produktu. W trosce o ich bezpieczeństwo i Państwa zadowolenie, każdy produkt jest wielokrotnie owinięty folią bąbelkową, a następnie pakowany do kartonu. Jeśli produkt jest wyrobem typu taca, zegar lub podobny, dodatkowo karton jest ponownie owinięty folią bąbelkową. Tak zapakowana paczka następnie owinięta jest folią strecz.
Dokładnie sprawdzamy paczkę przed jej wysłaniem, aby nie budziła żadnych naszych zastrzeżeń.

W 2021r. nie odnotowaliśmy żadnego zgłoszonego przypadku uszkodzenia przez kurierów wysłanych przez nas produktów.

Do Państwa dyspozycji udostępniamy 4 rodzaje wysyłek:

Kurierska


Paczkomaty


Odbiór Osobisty

oraz ukryty rodzaj wysyłki, który pojawi się w panelu zamówienia przy łącznej sumie zamówienia 3000 zł – DARMOWA DOSTAWA

Wysyłki kurierskie wysyłamy głównie za pośrednictwem firmy Inpost. Przewidywany termin dostawy tym rodzajem wysyłki to już następny dzień roboczy.

Udostępniamy również wysyłkę do paczkomatów. W chwili wyboru tej opcji wysyłki podczas składania zamówienia, na dole opcji pojawi się dodatkowe okienku, po kliknięciu którego będziemy mogli wybrać na mapce swój kod i adres paczkomatu. W tym przypadku czas dostawy również zazwyczaj trwa maksymalnie 24 godziny od momentu nadania paczki w paczkomacie.


Odbiór osobisty w jednej z siedzib naszej firmy pod adresem:

ul. Starzeńskich 8, 39-120 Sędziszów Małopolski


Czas realizacji zamówienia?

Nasze produkty wykonujemy głównie pod zamówienie. Tzn, nie wytwarzamy stanu magazynowego konkretnego wyrobu. Oferowane produkty na sklepie są produktami z przykładowych realizacji.

Staramy się wytwarzać je w sposób ciągły i w przypadku zamówienia drobnych wyrobów, zazwyczaj wysyłamy je do 7 dni od daty zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie. Niektóre produkty w swoim opisie są wysyłany do 21 dni od zamówienia. W przypadku stolików, termin realizacji to około 4 tygodni. Staramy się opisywać w miarę możliwości pod ofertą każdego produktu o czasie realizacji, ale dokładamy wszelkich starań, aby trafił on do Państwa najszybciej, jak to tylko możliwe.

O aktualnym stanie Państwa zamówienia można dzwonić pod numer telefonu: 533432129 bezpośrednio na dział produkcji. Pod tym numerem telefonu otrzymacie Państwo wszystkie potrzebne informacje.