Menu

About us

Poznaj nas

Nasze początki pracy z kamieniem sięgają roku 2013, gdzie dopiero poznawaliśmy pracę typowo kamieniarską, związaną z produkcją elementów budowlanych. Od zawsze inspirowały nas … odpady marmurowe, które pozostają po cięciu większych kawałków kamieni. Już wtedy w naszej głowie powstawała idea ich wykorzystania, ale brakowało nam umiejętności. Te z kolei przychodziły z biegiem lat pracy w kamieniarstwie. Z każdą chwilą spędzoną w obecności marmurów, nasza twórcza pasja i kreatywność wykorzystywania marmurowych odpadów rosła. Tak powstała nasza pracownia, w której tworzymy elementy wyposażenia i dekoracji wnętrz oraz oryginalne prezenty z kamieni naturalnych. Do dziś uczymy się obrabiać marmury, gdzie praktycznie wszystkie nasze produkty wykonane są za pomocą ludzkich rąk przy zastosowaniu prostych narzędzi i szlifierek. Każdy wykonany produkt z naszej pracowni powstawał najpierw w głowie, jako idea. Następnie wykonujemy próby jego realizacji, gdzie tworzymy prototyp. Na realizację prototypu, nasz Twórca niekiedy poświęca kilka dni pracy. Nasza pasja do kamienia, jest tak wielka, że rzadko zdarza się sytuacja, w której odmawiamy jakieś realizacji produktu, który wpisuje się w domenę naszej pracy. Jesteśmy jedyną pracownią w całym kraju, która wykonuje małe detale architektury wnętrz, wykorzystując do tego elementy marmurowe, często będące odpadami.

Świadczymy usługi sprzedaży detalicznej i hurtowej. Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych naturalnym pięknem marmuru. Od początku naszej działalności, pozyskaliśmy wielu odbiorców hurtowych w kraju i za granicą. Jesteśmy również zainteresowani współpracą z zakładami kamieniarskimi i hurtowniami kamienia naturalnego, które chciałyby się podzielić swoimi odpadami z marmuru. Pasja rodzi piękno, a piękno to powód do dumy. I Ty możesz posiadać w swoim domu cząstkę tego naturalnego piękna.

Współpraca

Świadczymy usługi sprzedaży detalicznej i hurtowej. Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych naturalnym pięknem marmuru. Od początku naszej działalności, pozyskaliśmy wielu odbiorców hurtowych w kraju i za granicą. Jesteśmy również zainteresowani współpracą z zakładami kamieniarskimi i hurtowniami kamienia naturalnego, które chciałyby się podzielić swoimi odpadami z marmuru.
startup-business-team-brainstorming-on-meeting-wor-P2EYD3E.jpg