Rzeźby, figurki i statuetki z marmuru

Jeśli chcą Państwo zakupić ciekawy element dekoracyjny do mieszkania, polecamy naszą ofertę! W Stone Art przygotowaliśmy piękne, marmurowe statuetki, które będą wspaniałą ozdobą każdego wnętrza. Rzeźby wykonane z tego szlachetnego kamienia naturalnego prezentują się niezwykle wytwornie i bez problemu można je dopasować do dowolnej aranżacji, zarówno nowoczesnej, jak i klasycznej! Wszystkie figurki z katalogu wykonaliśmy własnoręcznie na bazie autorskiego projektu, dlatego są niepowtarzalne i gwarantujemy ich najwyższą jakość.

Piękno kamienia

Nasze marmurowe rzeźby to inwestycja na lata. Ten wyjątkowy kamień wyróżnia się bardzo dużą twardością, przez co trudno naruszyć jego strukturę. Jednak przede wszystkim materiał ten jest ceniony za swój wyjątkowy wygląd, a to za sprawą drobnych żyłek, które umieszczone są nieregularnie na całej powierzchni. W pracowni Stone Art korzystamy z najlepszych gatunków tego wyjątkowego surowca, takich jak:

  • Bianco Carrara,
  • Nero Marquina,
  • Oraz wiele innych

Dostępne w naszym sklepie marmurowe figurki mają wysokie walory estetyczne, dlatego będą wspaniałą ozdobą każdego pomieszczenia. Mogą je Państwo ustawić na półce w salonie lub przedpokoju, pośród innych bibelotów. Każdy model z oferty ma na spodzie stopki antypoślizgowe, dlatego będzie stać stabilnie. W katalogu Stone Art mamy też szereg innych akcesoriów z kamienia naturalnego, które warto uwzględnić w trakcie zakupów! Proponujemy serwisy do kawy, mydelniczki i wiele innych.